Ouders zeer tevreden over het onderwijs op de Mackayschool

29 maart 2017

De uitkomst van het tevredenheidsonderzoek is, dat u als ouder zeer tevreden bent over onze school, u geeft ons 3,8 van de 4 punten die er te behalen zijn. Hier zijn wij heel blij mee.

In februari heeft u, op de dag van de oudergesprekken, een vragenlijst ingevuld over hoe tevreden u bent over onze school. Hier is uitgekomen dat u als ouder zeer tevreden bent over onze school, u geeft ons 3,8 van de 4 punten die er te behalen zijn. Hier zijn wij heel blij mee.

Voor de uitkomst van alle vragen kunt u het onderstaand document Oudertevredenheidsonderzoek openen.

De school gaat samen met de Medezeggenschapsraad in overleg hoe we punten kunnen aanpakken waarvan u heeft gezegd minder of niet tevreden te zijn. Hiervan wordt u voor de zomervakantie op de hoogte gesteld.

Documenten

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.