De taart voor de Koning en de Koningin!!!!

23 september 2019

Op woensdag 18 september hebben onze Koning en Koningin onze Mackayschool appeltaart bewonderd.

Tijdens het werkbezoek aan de Haveltermade wijk heeft het Koninklijk paar complimenten aan onze school uitgedeeld. De Koning gaf aan blij te worden van het initiatief om nieuwe huurders en hun buren, met een speciale bon, een Mackayschool appeltaart aan te bieden.

Koningin Maxima sprak haar waardering uit voor het feit dat er op deze manier naar de kwaliteiten van leerlingen gekeken wordt.

Een groter compliment kan de Mackayschool natuurlijk niet krijgen !!!

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.